| testforspeed a întrebat:

In clasa a 9-a am fost la profilul de mate informatica intensiv engleza, si doresc sa ma mut la mate informatica intensiv informatica. Maine am examenul de diferenta la informatica. Aveti vreo idee cum ar arata? Am vorbit cu o profesoara si mi-a spus ca va fi si oral si scris, si din teorie. Aparent trebuie sa stiu c++, dar nu inteleg ce m-ar putea intreba din teorie sau oral.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Aparent trebuie sa stiu c++" - adică știi ceva sau ba?

| testforspeed explică (pentru sierra1):

Da stiu, logic. Dar nu inteleg ce ar trebui sa invat ''teorie'' in plus fata de ce ar trebui sa stiu deja din ne-intensiv informatica.

| sierra1 a răspuns (pentru testforspeed):

Dacă știi materia de-a9 a de la neintensiv măcar de 7 ești ok. Felicitări!