| Flo31 a întrebat:

În orașul Focșani pe la ce ora si pe unde ies fetele (alea mai bune) în oraș?
Nu va gândiți la prostii eu vreau sa stiu doar pentru agățat nu pentru alte lucruri.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe drumurile si soselele de la intrare-iesirea din oras. le gasesti pe trotuar, facand cu mana la toate masinile!

| Flo31 explică (pentru Violleta2022):

Am zis să nu vă gândiți la prostii. Când am zis fete mă refeream la fete de 16-17 ani.

| Adhaara a răspuns:

După ora opt la barul de după colt, o groaza de bunaciuni acolo