| VladyCristian a întrebat:

In seara asta are loc marele meci intre Franta si Romania. Ce facem? happy Eu nu sunt prea optimist. Cred ca vom pierde la limita sad

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La limita?laughing
O sa luam bataie ca-n codru pe vremea raposatului Mihai Viteazu. Daca nu ne bat la cel putin doua goluri diferenta inseamna ca nu sunt in formawinking

| Romancutza a răspuns:

Romania 4 ever, putin spirit de echipa si sa speram ca totul va fi binekiss

| SecretAgentLyla a răspuns:

Si eu la fel, pacat.

| JuLien a răspuns:

3-0 ne bat frantuzi...mai bine nici nu mai joaca Romania

| VladyCristian explică:

Mnda... se pare ca am avut dreptate. aproape ca ne-au batut la limita. din pacate in ultimele secunde am mai luat un gol de la gourcuff straight face
in fine, bun joc. pacat ca e pierduta calificarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pierdem cu 2-1hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2-0, Romania are echipa de tot rahatuyawn

| papucel a răspuns:

Posibil un egal. happy Adica sper la un egal, decat sa ne-o luam cu 3 si ceva.hee hee