| Ionut01x a întrebat:

In seara asta o sa lucrez intr-o discoteca (sa pazesc hainele), ce trebuie sa stiu? Cum sta treaba cu bonul etc?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare umeras are un nr, dai clientului bonul ce corespunde umerasului si gata. Plus ai grija sa nu dispara ceva ce esti bun de plata

| petre059 a răspuns:

Fiecare umeras sau cuier are un numar, deci pui haina pe umeras sau cuier si dai bonul celui ce ti-a dat haina, e simplu.Vezi sa nu faci controale la buzunare, ca poate iti lasa momeala careva si ori te alegi cu o batuta buna ori mai ajungi pe la politie.