| HelppMe a întrebat:

Salut, in timpul scolii unei fete ii placea de mine si tot incerca sa stea cu mine, vorbeam aproape in fiecare zi dar mie nu imi prea placea de ea, in timp relatia noastra de prietenie s-a cam racit si acum imi place mie de ea si nu stiu daca ii mai place si ei de mine, spuneti-mi cum sa procedez

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Baga-te in seama cu ea pe facebook; vezi cum reactioneaza, poate ca vorbiti pe mess si-ti dai singur seama daca ii face sau nu placere sa vorbeasca cu tine.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invit-o la o plimbare, la un suc etc.
Doar nu credeai ca o sa te astepte pe tine oh go on. Poate ca a observat ca nu o placi si a ales sa se indeparteze.
Acum, da-i tu de inteles ca o placi, poate inca nu e prea tarziu!
Bafta!

| Aaxell a răspuns:

Asta e destinul, daca esti norocos si chiar o vrei pe fata asta, sigur o s-o ai, trebuie doar sa ai incredere in tine, si sa incerci sa te apropii de ea. O iei usor si o sa mearga, daca s-a indragostit de tine odata, o mai poate face si a 2 a oara. Multa bafta.

| AlexandraMoldovan18 a răspuns:

Pai daca ai fost cretin atunci, acum trebuie sa o suni si sa o inviti in oras : la un suc, pizza sau de ce nu un concert, pe urma vezi tu!

| IasminaMaria a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie asta..baiatul a procedat exact ca tine sad Spune-i ce simti, protejeaz-o, bag-o in seama cat mai mult si nu minti in legatura cu relatia voastra