| ColorfulRainbow a întrebat:

Salut :* .
In ultima vreme am slabit si acum as vrea sa imi modelez corpul frumos. Caci sanii si fundul mi s-au micsorat sad si as vrea sa`mi mai lucrez si coapsele. Ce exercitii sa fac? Jogging`ul e recomandat?
Mersi mult !

1 răspuns:
| Erica0 a răspuns:

Poti sa practici inotul si sa alergi, sa iti intaresti muschii.Iti poti modela sanii practicand exercitii diferite cum ar fi cele pentru abdomen.Ai multe variante. Sper ca sfatul meu sa iti fie de ajutor!