| ZuzuBybyshor1997 a întrebat:

In ultimul timp am tot deja-vu-ri in continuu si niste dureri de cap destul de mari...Ce poate insemna acest lucru?

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Poate esti o zana sau ceva de genul si ai ajuns la varsta la care zana din tine a ajuns la maturitate si incepe sa se manifeste.Ai grija ca in curand s-ar putea sa incepi sa zbori prin casa si sa scuipi curcubee!

acum pe bune, ce crezi ca ar putea sa insemne asta? ca esti un medium sau ceva de genu asta? Nu exista asa ceva..Si pentru durerile de cap ia si tu un algocalmin, sau vezi ca poate ai probleme la ochi.

| ZuzuBybyshor1997 explică (pentru MasterOfDisaster):

Deci aripi nu mi-au crescut rolling on the floor...Eu si mediumrolling on the floor asta e buna ..am luat pastile:-P si tot nu trece

| Mann02 a răspuns:

A naibii treaba! te reincarnezi laughing)))))))))

| ZuzuBybyshor1997 explică (pentru Mann02):

Da ma reincarden din om in om sau din om in zana.rolling on the floor asta este buna reincarnarearolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am multe dejavuuri..Adica vad un anumit lucru..si acea imagine mi se pare extrem de familiara parca am mai vazut-o odata..desi nu am mai vazut-o niciodata.