| anonim_4396 a întrebat:

In ultimul timp joc fotbal pe afara cu colegii, au venit si niste copii, dar erau tigani.Au inceput sa ne injure, sa ne loveasca, am incercat sa vorbim, nu am putut asa ca i-am batut.

Azi stateam in parc si ii vad cu parintii.Tot aratau semne catre noi si de astea. App noi avem 14 ani, ei au 12.
Ne-am vorbit intre noi sa vorbim cu ei, sa mergem toti la banca lor.Pana acolo majoritatea din grupul nostru au fugit, dar eu cu un prieten am ramas.Ne uitam in spate vedem 5 colosi(parintii la aia), au mai iesit nu stiu cati din boscheti si mi-a soptit prietenul meu ca e groasa treaba. Ajungem la ei, parintii lor sa ne injure si sa traga de noi.De nervi, ii dau unuia un pumn in burta ca sa ne lase.Sarim peste banca lor si fugim.Cine a incalcat legea, noi sau ei? Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Film de actiune produs in Romania?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pot să-ți dau o fundă?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ambii as zice eu, mai bine va vedeati de treaba voastra.