| wsereqd a întrebat:

Salut in ziua care se da bacu se mai fac ore? voi ati facut?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu.Se intra direct la examen.Cauta sa te relaxezi inainte, sa te odihnesti bine si...bafta!

1 răspuns:
| RandomGirl a răspuns:

Teoretic se fac ore pentru ca nu sunt toate clasele ocupate...clasa mea (a XI-a) am plecat cu pretextul bacului dar de unde ca de fapt nu mai aveam chef de ore.laughing
Deci depinde de liceul/scoala la care esti... poate ai norocul si se anunta oficial ca nu se fac ore tongue