| Celcaremananca a întrebat:

Salut inca ceva la teza am scris la relativ de inferioritate elevul este cel mai putin iute la invatatura este bine suna bine si la acest ex a trebuit sa facem prop cu iute la superlativ relativ si absolut deci am inteles prin relativ si de inf si superioritate dar la absolut am scris elevul raspunde foarte iute la intrebare de la biologie si e gresit cam cat imi scade

1 răspuns:
| IoNuTzZ_4380 a răspuns:

0.5 puncte, daca o considera gresita, dar asa e destul de buna, inca nu m-am gadit...