| heyyyo a întrebat:

Indata vine Craciunul si trebuie sa-i fac ceva cadou celei mai bune prietene,dar nu am nicio idee si am incercat sa-i bat un apropo,dar mi-a zis ca are tot ce isi doreste, iar eu chiar vreau sa ii fac un cadou de care sa-si aminteasca de mine. Nu conteaza banii.Astept multe idei, iar cea mai buna idee va primi funda!

5 răspunsuri:
| Izomer a răspuns:

Ar fi draguut un lantisor, sau o bratarica, fina, scriind pe placuta, Best Friend. love struck
ar fi suuper!

| fotomatic a răspuns:

Daca tot are ce-si doreste, uimeste-o cu un cadou personalizat. Te poti inspira de aici: http://www.epersonalizari.ro/

| BlackEyedGirl a răspuns:

Ai putea sa ii iei ceva simbolic de Craciun, cum ar fi ceva dragut de plus thinking si sa ii scrii si o felicitare in care sa ii urezi sarbatori fericite si sa ii spui cat de fericita esti ca e prietena ta, sa ii spui cat de mult inseamna pentru tine thinking Eu ti-am dat doar o idee, oricum nu trebuie sa ii iei decat o mica atentie, ceva venit din inima. Crede-ma, gestul o va bucura mult mai mult decat cadiul in general. :*

| loveisfreedom a răspuns:

Poti sa ii iei o bratara din argint cu initiala ei sau un lantisor.
http://www.bijuteriimag.ro/lantisor-initiala-a-produs35.php

| minaj a răspuns:

Un ursulet de plus love struck mare si frumos este in kaufland 60 de lei :p