| Stoica_Alex_1990 a întrebat:

Salut internautilor am o intrebare mai aparte e super super super naspa pentru mine toata familea mea asculta manele da toata familea mea asculta manele dar mie eu sunt singurul si unicul care nu le suporta eu ascult Skillet, Skrillex etc dar sunt un mare fan Skrillex.Ce dracu sa fac sa i fac sa nu mai asculte manele le-am zis ca sunt urate, ca sunt de cocalari, ca ma enerveaza totul dar nmic nu mai suport.

5 răspunsuri:
| buburuza2007 a răspuns:

Gusturile nu se discuta,ei asculta manele tu asculti rock,asta e, nu le poti avea pe toate, cel mai bine e ca atunci cand ei asculta asa ceva tu bagati castile in urechi si asculta ce iti place tie, fara sa te enervezi din cauza asta, asta este situatia

| SimonaQs a răspuns:

Gusturile nu se discuta. Asa cum tie iti place ascest gen de muzica lor le plac manelele... Ei nu sunt obligati ca sa asculte rock dar nici tu sa asculti manele.
Nu sta in preajma lor cand asculta muzica sau u asculti separat Skrillex la casti sau mai stiu eu ce.

Nu te mai enerva din chesti minore poti gasi o solutie pentru orice

Pupicii :* :*

| boogbv a răspuns:

Orice ai face nu ii vor convinge.Mai degraba ei cred ca problema e la tine, asa ca incearca sa asculti Skrillex la casti.

| Stoica_Alex_1990 explică:

Cam ascult la casti dar ma innebunesc oricum mi-am luaat casti Sony sa nu mai aud dar nu mai pot dec toata familea toat nu numai mama tata frate toata

| IngerCazator a răspuns:

Nu prea ai ce sa le faci... Fiecare asculta ce vrea...