| VladAntonio a întrebat:

Salut, intrebare pentru fete!
Cum ati vrea sa arate bărbatul perfect? Mă refer la fizic! Dau funda ❤

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa: https://i.imgur.com/CKTIgIc.png

| VladAntonio explică (pentru anonim_4396):

Am zis bărbatul perfect ..nu eu?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Replica lui schwarzenegger cand era tanar cu parul lung, ala e prototipul ideal. Sau mai bine zis un terminator in metal si piele umana, cand o prinde pe una din ele nici nu mai poate respira daca o ia de gat. Restul e exclus de pe lista, in caz de forta majora se orienteaza la aia mai slabi de inger. Iar cele timide greu dai de ele sau sa le scoti ceva din cap ca sa o poti cunoaste mai bine.

| Adry05 a răspuns:

Blond, nu ma pot hotori daca par normal sau cret, imi plac ambele cred ca la fel de mult, ochi albastri sau verzi, mai inalt decat mine dar nu cu mult, sa aiba o constructie masculina si impunatoare dar acu nici ca modelel din magazine ca nu-mi plac nici aia prea retusati, doar sa fie masculin si puternic. Sa fie epilat subrat, zona intima si piept, sa fie pensat in asa fel incat sa n-aiba 2 cocoloase de par deasupra ochilor si monospranceana, atat cat sa aiba o forma masculina la sprancene dar nu sa-i ocupe sprancenele jumatate din fata, barba doar daca ii sta bine pe fizionomie, ca sunt si destui carora nu le sta bine. Cam atat.

| Violleta2022 a răspuns:

Destept, sensibil, calm, romantic, foarte-foarte inalt si cu corp atletic (adica subire si frumos defintiv, FARA pachete de muschi precum culturisti, ca aia nu au nimic in creier si nici in chiloti).

| Freya1 a răspuns:

Nu am un tipar, daca il vad si il plac e suficient.
Azi pot sa zic ca blond cu ochii albastri, iar maine sa imi atraga atentia un băiat brunet cu ochii căprui.

| SilentRain a răspuns:

Curat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trage un ochi la "standardele" de aici
https://4.bp.blogspot.com/......ards-3.jpg

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu foarte slab, cu parul mediu sau lung, ochi verzi, inalt si aratos. happy

| SEMIHA a răspuns:

Perfecțiunea nu există, meditează la asta.

Eu am doar niște repere despre "cum mi-ar plăcea să arate fizic" bărbatul.

Să fie mai înalt decât mine și să aibă o greutate în medie ok, nici prea mult, nici prea puțin. Cam asta.

| Alexxiax98 a răspuns:

Barbatul "perfect" nu arata cumva, ci se poarta cumva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexxiax98):

Asa-i.Cui îi pasa dacă are 50 kg si e șchiop.Sufletul contează.

| Alexxiax98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce spui tu ironic, de fapt chiar asa e. Daca e schiop nu mai e om sau ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexxiax98):

De kilograme văd ca n-ai zis nimic, deci presupun ca ele ar constitui totuși un impediment laughing
Ba da, e, dar nu genul de om pe care îl vreau lângă mine.

| Alexxiax98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a atras atentia "schiopul".
Poate tu vrei sa-l inscrii la curse, atunci chiar nu e genul de om care iti trebuie. De asta o fi un impediment greutatea si mobilitatea/
Pentru mine nu e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexxiax98):

Câte kg ai? De curiozitate laughing
Ba da, e un impediment si pentru tine.Dar cum sa recunosti...

| Alexxiax98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreo 52 cred.

| Alexxiax98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu e, acum daca nu vrei sa crezi e problema ta. Nu am ce sa recunosc, spun fix ce simt. Crezi ca port cantarul dupa mine la intalnire?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexxiax98):

Las-o asa ca e clar.