| ImYourFuckingNightmare a întrebat:

Intrebarea: Cum iti dai seama ca un baiat te place? straight face
Apropo: Fara raspunsuri stupide, nu suntem la T/A. oh go on
Funda! Si vot. \dancing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din comportamentul pe care îl are faţă de tine. Asta îl dă de gol. Dacă te caută mereu,vorbeşte cu tine,se observă că îi place prezenţa ta,dacă te priveşte mai mult decât ar trebui,dacă se intimidează în faţa ta, pentru mine e clar că te place.Atâta timp cât eşti de faţă cu el şi te tratează cu indiferentă, e clar că eşti cam invizibilă pentru el. Dacă nu se întâmplă aşa, înseamnă că nu-i eşti indiferentă.

1 răspuns: