| AmxMod a întrebat:

Salut intrebarea mea este, cand o fata este beata spune adevarul daca o intrebi ceva, si face tot ce-i spui? voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| SebylVane1890 a răspuns:

Nu ai cum sa intrebi de o singura fata ca si cand ea reprezinta toata specialaughingTOATE sunt diferite si reactioneaza diferit.Da, in general spun adevarul la betie, ca si baietii de altfel, dar nu toate si, in plus, conteaza enorm cat de "bauta" elaughingConteaza si cine esti tu pentru ea, cat de fraiera e incat sa se imbete in asa hal incat sa faca ce vrei tu...Conteaza si locul, si timpul, si cum s-a simtit peste zi...totul e mult prea schimbatorbig grin

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sunt povesti: sunt destule fete care te baga sub masa atunci cand faci greseala sa te pui cu ele la o bauta!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dar tu ce urmărești?

| J0B0MAT a răspuns:

Nu,dar mai exista si exceptii.

| mentholinks a răspuns:

Imbat-o, da calumea, si atunci vei fi dresorul ei.

| MaybeJustMe a răspuns:

Nu, daca e beata, nu e si proasta. Acum depinde de persoana, mie unul nu imi plac fetele care beau alcool. -.-