| broscutsaaa a întrebat:

Intretin raporturi sexuale cu o minora (si eu sunt minor) si iubitei mele ii vine ciclul regulat dar totusi ii este putin rau, dimineata cand se trezeste o ia ameteala si are putina greata si nu prea mananca, iar dupa amiaza ii este foame tare, sunt aceste semne ale un fete gravide? M-am interesat si trebuie cam dupa 2 saptamani dupa ce ai facut sex sa iti faci testul.am sa ii cumpar si eu iubitei mele un test, dar poate acestea sa fie semne ale unei fete gravide? Sau pur si simplu ca ea a fost virgina?

7 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Daca ii vine regulat menstruatia, nu are cum sa fie insarcinata. Poate e anemica si are nevoie de un surplus de vitamine.Dar totusi pentru linistea ta, cumpara-i un teste de sarcina.
P.S. : v-ati protejat? happy

| ewygirl a răspuns:

Un test* scuze

| broscutsaaa explică:

Da, ne-am protejat.straight face Dar totusi nu inteleg de unde vin aceste simptomehappy

| krm23 a răspuns (pentru broscutsaaa):

Daca v-ati protejat nu este nici o problema.mai sunt perioade cand te simti rau s-au ametesti, dar asta nu e din pricina faptului ca e insarcinatahappy

| ccriss a răspuns:

Pentru linistea ta cumparai un test de sarcina desi nu cred ca e vba despre o sarina dar asa pentru xce eventualitate

| parazitu007 a răspuns:

Felicitari! vei fi tatic! rolling on the floor)

| Nicoleta1996 a răspuns:

E posibil sa fie insarcinata desii nu ti-as dori lucrul asta, sa faca un test de sarcina pana nu e prea tarziu