| David112A a întrebat:

Salut întru în clasa 9 a și la festivitate trebuie sa merg cu un părinte? Și dacă aveți ceva sfaturi

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu ai de ce sa mergi cu parintii, mergi singur, cunoaste-ti colegii, fii chill.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este nevoie sa mearga nici un pairnte cu tine, ca esti destul de mare sa mergi singur.

| dullcat a răspuns:

Buna.Te sfatuiesc sa mergi singur.Eu si majoritatea colegilor asa am facut si am supravietuit.Doar colegii de la tara au venit cu parintii.Trebuie sa incepi sa devii in pic mai independent si acum e o ocazie buna.Succes.

| Hyperion7 a răspuns:

Eu unul am mers singur.
Si ar fi bine sa o faci și tu la fel, e mai bine așa! Plus de asta, ziua oricum o sa treacă repede, deci nu ai de ce sa îți faci griji!
Bafta in noul an!

| Geass1 a răspuns:

Nu. Am mers cu o viitoare colegă. O cunoscusem pe Facebook da acum nu știu dacă mai îți poți ști colegii înainte. Dacă știi pe cineva poți propune să vă vedeți să mergeți împreună. Dacă nu, mergi singură. Fii deschisă la a vorbi cu restul și cam atât. După de obicei noi ieșeam undeva, poți propune asta sau vorbi cu colegii care merg în aceeași direcție cu tine la întoarcere. Baftă ^^

| MamaMaBate a răspuns:

Fara si tunde.te