| Catalin_Marius__qeKM a întrebat:

Salut, iubita mea nu ma mai bagă în seamă, nu mai îmi răspunde la mesaje dar se trimite, vorbește întruna de băieți.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La cum scrii, nici eu nu ti-as raspunde la mesaje.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca nu mai este iubita ta, ci a altora.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ce se trimite? Cum stii ca vorbeste de baieti daca tie nu iti mai raspunde? Cam greu de inteles.Noi nu putem face nimic magic, sunteti inca niste copii si e de asteptat sa existe asemenea faze imature cu block, ghosting si alte minuni specifice generatiilor actuale. Poti avea rabdare pana cand ii trece supararea sau poti si tu sa rupi legatura cu ea, ca sa nu iti mai pierzi timpul.Vei mai gasi si alte fete, stai linistit.