| vali54 a întrebat:

Salut, joc imba-mt2 si cand vreau sa folosesc piatra sufletului sa trec un punct la skill imi zice sa scriu ceva ce trebuie sa scriu cine imi zice si merge ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| TatSergiu a răspuns:

Nu trebuie sa scrii nimic...winking deci asa trebuie sa faci : te pui pe liberi si omori pe unu pana te faci agresiv! dupa folosesti piatra sufletului pana nu te mai lasa big grin dupa iei boabe zen si te faci agresiv din nou si iar folosesti piatra big grin deci fundiza?

1 răspuns:
| amerycanul a răspuns:

Trainieren