| AlexandarAlx a întrebat:

Salut joia asta am banchetul si nu stiu cum sa dansez laughing) ajutati-ma va rog cu ceva videouri sunt baiat.Multumesc

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Vezi ce muzica se va pune la banchet si apoi cauti pe net dansurile sau rogi un coleg sa te invete cate dansuri. Nu este neaparata nevoie sa dansezi mereu, la toate dansurile ci sa dansezi cateva si sa te simti bine.

| Carmen100 a răspuns:

Poftim!
https://www.youtube.com/watch?v=kesgydqw3xE
Da, am inteles ca esti baiat, dar nu strica si asa ceva :))

| DixxieMdl a răspuns:

Pai depinde ce dansuri faceti... dar poti scrie pe Youtube dansuri si specifici numele dansului sau intrebi pe Google "Cum sa dansez si zici numele dansului " sper ca te-am ajutat