| amonescu a întrebat:

Salut la scoala facem un concurs de talente la care toata lumea trebuie sa participesi nu stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta?laughing

3 răspunsuri:
| MicuţaAnonimă a răspuns:

Ai putea dansa, cânta, picta/desena, recita poezii, dacă e posibil poate chiar să găteşti. Depinde de aptitudinile tale.

| BiuL a răspuns:

Si nu stii ce talent ai? poti incerca sa canti, sa dansezi, sau sa faci cv mai special de exemplu origami, sau sa scrii o poveste/poezi poate chiar intr-o limba straina,. bafta

| Valeris a răspuns:

Danseazah!