| DarkShadow206 a întrebat:

Salut la toata lumea, am si eu o intrebare, am fost la liceul care vreau sa ma mut si mi-au zis ca pot sa ma mut dar trebuie sa am un parinte cu mine dar niciunu dintre ei nu poate sa vina, pot sa iau o ruda cu mine sa semneze in locul parintilor mei? Si as mai vrea sa stiu daca nu pot sa iau o ruda cu mine atunci pot sa iau o persoana sau chiar si ruda dar sa le zic ca e tatal/mama mea?

Răspuns Câştigător
| bya97 a răspuns:

Ai putea lua o ruda cu tine in locu parintilor, insa sa nu-i minti ca e mama /tatal tau fiind ca oricum vor afla ca minti datorita buletinelor.(fiindca til or cere! SPOER CA TIAM FOST DE AJUTOR... fundita?big grin

| DarkShadow206 explică (pentru bya97):

Pai de exemplu, daca o iau pe mamaie in locul parintilor, atunci pot sa ma mut? Nu zice nimic aia de la liceu?

| bya97 a răspuns (pentru DarkShadow206):

Nu stiu posibil insa macar incearca