| Pavel_Bejera_1999 a întrebat:

Salut la toata lumea...nu stiu cum sa incep dar in fine...mie imi place de o fata...si i-am spus asta...dar nu stiu cum sa ii demonstrez...eu nu sunt in Romania.ea este in Romania...si tot timpul ma gandesc daca o sa am o sansa sa fiu cu ea...ea merge la liceu acum...si ea e putin timida ...si ma gandec ca baieti din liceu sa nu isi bata joc de sentimentele ei ceva gen sa se puna impreuna cu ea apoi sa o lese asa...eu unu tin foarte mult la ea si nu stiu cum sa ii mai spun...ii intrebi pe prieteni ce sa fac ei imi spun sa uit de ea...dar eu nu pot sa uit asa usor de ea...chiar de nu eram impreuna sau ceva...dar am fost cu ea intro clasa timp de 8 ani si acum m-am atasat tare de ea...cateodata ma gandesc sa ii mai spun ca tin la ea si o iubesc dar ma gandesc ca nu o sa-mi mai raspunda sau ceva...va rog fratilor ajutati-ma dati-mi niste sfaturi ce sa fac...va multumesc celor care ati avut timp sa citit acest mesaj...Multumesc mult

Apropo dau funda raspunsului cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Happy33 a răspuns:

In primul rand daca iti place de ea atunci stii si ei ce ii place. Daca ii place ciocolata trimite-i prin posta o ciocolata in forma de inima, daca ii plac hainele trimite-i o bluza pe care scrie te iubesc sau i love you.Si mai am niste ponturi pentru tine dar ti le zic daca imi dai fundita.

1 răspuns:
| Happy33 a răspuns:

Mersi mult...Sa iti mai zic... Ca sa nu te uite cand intra la liceu, si sa se cupleze cu altineva, vorbiti in fiecare zii... fa-o sa te placa si mai mult, fa-i complimente. Un sfat ar mai fi sa va vedeti cumva... poate prin skipe sau... vede-ti voi(aranjeaza-te ininte) si ar fi bine sa va vedeti odata... poate vara viitoare sau intr-o vacanta... daca puteti...( pentru o iubire ai face orice ) daca o iubesti cu adevarat ai face orice... Pa
Si succes in continuare...