| DAHAKA31 a întrebat:

Salut la tota lumea de pe TPU va rog si eu ceva as dori si eu niste jocuri klumea nu prea am pc bun am procesor 1.600 plaac video 256 si ram 2 gb500 as vrea si eu niste jocuri gen shooter, actiune, RPG, Casual, etc orice tipurid e jocuri dar nu mario sau barbie sau juculete miniclip dau fuunda pentru cele mai multe jocuri tari...va multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

TimeShift, Funda?> Plzzzzzzzzzzzzzzz

1 răspuns:
| Brunetica a răspuns:

Gothic 1, 2, 3. Counter Strike, Medal Of Honnor, Call Of Duty