| dark22 a întrebat:

Salut la toti am 14 ani sunt cam grasut am mai pus o intrebare tot de genu asta dar acum as vrea sa ma ajutati cu inca cv cum sa fac sa ii ascund... nu stiu ajutati-ma(la pieptu asta sunt baiat sa stiti si ii am asa maricei ca sunt gras. ajutati-ma si nu radeti... va rog) mz

2 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Ai sfarcuri?laughing))))) du-te si alearga zi de zi si o sa slabesti daca faci asta macar 2 luni. vorbesc serios

| Florin53498 a răspuns:

Ce grasut esti o baluba de aia mare dc nu mai vi la scoala ma balubarolling on the floor