| Adriana_7418 a întrebat:

Salut la toti! va rog ajutati-ma acum m-am frezat si parul e foarte scurt! ce sa fac ca sa creasca mai repede? Va rog ajutati-ma ca nu pot nici din casa sa ies(((

Răspuns Câştigător
| Andreea028131 a răspuns:

Si eu imi doream da imi creasca parul la loc cand ma tunsesem dintr-o prostie. Am incercat o masca hranitoare din vitamina A uleioasa(o gasesti la farmacie), ulei de ricin, un galbenus de ou si ulei de masline. Daca ai, dar nu e obligatoriu, poti sa pui tinctura de urzici sau de ardei iute. Masca se aplica pe par inainte de spalare si se tine cam o ora. Poti sa o aplici inainte de fiecare spalare. La mine a functionat. In paralel cu masca mai poti folosi samponul Nivea Long and Repair. Sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| wookiebear a răspuns:

Pai dc te-ai tuns daca nu iti place, si acum trebuie sa induri sa nu iesi din casa...ma rog...incearca ceva sampoane sau balsamuri care iti fac parul sa creasca mai repede de ex asta http://www.naturaplant.ro/......ea_parului am auzit ca e bun;) funda?

| Aditzu a răspuns:

Vai, stai in casa acum daca tot ai comis-o. poarta o sapca