| Spoofy a întrebat:

Salut lume... am si eu o intrebare...cum pot "atrage atentia unei fete "? Eu cred ca ea ma place dar sunt prea rusinos sa o intreb! Ce sa fac? Astept raspuns si multumesc tuturor

Răspuns Câştigător
| MaryAnne a răspuns:

Ca sa "atragi atentia" unei fete trebuie sa te bagi in vorba cu ea, daca vb cu tine interesata inseamna ca e stralucire daca pleaca imi pare rau. Dar mai sunt si alte feluri de a atrage atentia: invit-o la un suc sau poti vb deschis cu es doar daca nu e genul acela de fata care sa te ia ras atunci cand vb un baiat cu ea.
Si ultimul meu sfat: fa-ti curaj si intreab-o fara teama, ca sa te bata nu cred ca o va face cel mult se va rusina si nu va mai vb cu tine.