| beneamin a întrebat:

Salut m-am certat in seara aceasta cu un prieten foarte bun el m-a sters de pe facebook de la prieteni as vrea sa fie din nou prietenul meu ce as putea face sa ma ierte?

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Cere-i iertare spunându-i că îți este un prieten foarte bun și nu vrei să-l pierzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un moment greu în viaţa ta. Trebuie să fii puternic şi să nu clachezi. Fiecare om trece odată în viaţă printr-un "unfriend" pe facebook; mulţi reuşesc să depăşească impasul acesta, însă alţii, din păcate, cedează nervos şi recurg la gesturi neortodoxe.

| patry01 a răspuns:

Stiu cum e.Eu cred ca ar fi bine sa ii zici ca iti pare rau, daca nu reactioneaza in nici un fel, nu-l mai baga in seama o vreme, daca ti-e prieten adevarati o sa simta lipsa ta si o sa se intoarca el la tine.

| Darius942 a răspuns:

Incearca sa ii spui ca iti pare foarte rau sau daca nu merge asa incerca sa nu ii mai acorzi atentie o vreme. Va veni el la tine nu tu la el.