| xena_1013 a întrebat:

m-am despartit de prietenul meu cu care am vb 1 an si 9 luni...de vineri nu mai stim nimic unul de altul, el era ffff gelos, ne certam de multe ori, dar totusi voi ce credeti:se mai gandeste la mine? mai tine la mine? ii lipsesc? vreau doar parerea voastra:Xms mult funda sh vot

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Eu cred ca inca tine si se gandeste la tine. Sa fim serioase, dupa 1 an si 9 luni au fost multe sentimente intre voi. Nu are cum sa te uite asa repede. Daca vrei, il poti suna sau vbi cu el pe messenger.
Nu trebuie sa va distantati asa doar pentru ca nu mai sunteti impreuna.
Pup.:* Succes!

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Daca nu`ti mai raspunde la telefoane, nu ati mai vorbit, atunci:

1. Ori deja iese cu alt`cineva sad
2. Ori este foarte suparat ca te-a pierdut si nu mai stie ce sa faca!

---> Eu cred ca este varianta 2 si 100% am drepate! happy
---> Ma bucur ca te-am ajutat! puppy dog eyes

| Lora a răspuns:

Nu stiu ce sa zic si al meu era gelos, dar daca nu i-am dat motive si i-am dat incredere nu l-am mai vazut niciodata sa fie gelos.

| xena_1013 explică:

Mai exact ce simte el cand o sa ma vada, imi simte lipsa?

| xena_1013 explică:

Faza este ca l.am sunat.sh nah.vb aiurea cu mne...sh nici nu i.a dat motive sa fie gelos.de ex daca emrgeam cu el p str sh se uita cineva la my el zicea ca eu sunt vinovata, deci.