| anonim_4396 a întrebat:

m-am indragostin diun baiat anul trecut si m-am intilnit putin timp cu el. dar acum totul s-a terminat. dar eu inca il iubesc si nu stiu ce sa fac.nu il pot uita. uneori mi se pare ca innebunesc fara el. mii dor de el.nu l-am vazut foarte mult timp. vreau sa-l uit. da nu pot.prietenele mele imi spun sa-mi caut pe alt cineva si atunci il voi uita, dar nici asta nu ma ajuta.va rog frumos dati-mi un sfat, cum sa-l uit

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

De unde stii ca nu te ajuta? Ai incercat sa vezi cum e? Desi stii ca relatia intre voi s-a terminat continui sa crezi ca se mai poate reaprinde flacara. Daca tu crezi ca mai ai sanse de impacare cu el, incearca.Insa doar o singura data si daca nu merge, nu mai insista. N-are sens.Cu cat te gandesti mai mult timp la asta cu atat devine o obsesiewinkingTraieste-ti viata.Esti inca tanara. O sa dai peste tot felul de baietioh go on

3 răspunsuri:
| laurika_3432 a răspuns:

Ar fi o solutie sa il poti uita nu mai sta in preajma lui cauta pe altcineva distreazate la maxim si eu trec prin aceeasi situatie ca a ta si deja incep sa il uit nu te merita incearca sa nu te ma gandesti la el e mult mai eficient...happy sper ca te-am ajutat big grin fundita?big grin

| danutzyk001 a răspuns:

Pai vb si uh cu un baiat... stai mai mult cu el.glumiti.ca si amici.radeti petrecetiva timpul impreuna si incet incet o sa vezi ca te simti mai bine cu acel tip tongue sfatul meu :* bft

| AlexDK a răspuns:

Salut!happy
Sunt 2 solutii... Ori o sa il uiti cu timpul dar va fi mai greu...
Ori gasesti un alt baiat care sa tina la tine, sa te aprecieze sa te indragostesti de el sa il uiti pe celalat, in mare cam au dreptate prietenele tale, ar trebui sa le ascultihappy
Mult Succes in continuare whistling
P. S. O sa iti gasesti repede alt prieten esti draguta o sa iti fie usor happy