| mariusinho998 a întrebat:

Salut, m-am inscris la balul bobocilor si nu prea am idee ce sa fac la proba de talent. Adica suntem pe perechi si eu ma pricep cat de cat la beatbox insa nu pot sa o exclud pe partenera mea si de asta primul lucru care mi-a trecut prin minte a fost ca eu sa fac beatbox si ea sa danseze da' e un lucru greu de realizat...In fine, alte sugestii aveti? Adica toata lumea face pantomima si dans, ceva mai ingenios sa ii uimim pe ceilalti?

1 răspuns:
| MadalinaBoca a răspuns:

Gasiti o melodie din care tu poti fce un spectacol de beatbox si ea sa cante ceva versuri.