| kastean94 a întrebat:

Salut m-am intalnit cu o fata 1an jumate acum mi-a spus ca il vrea pe altul si apoi vine si spune ca a gresit si vrea inapoi la mine, merita sa o iert?

Răspuns Câştigător
| xGabriela a răspuns:

NU o ierta. cel mai probabil ala a refuzat-o, iar ea s-a intors la tine fiindca te crede fraier. Daca te iubea cu adevarat, nu se ducea la altul. 1 an jumate impreuna e ceva, iar ea intr-un fel i-a aruncat la gunoi pentru alt baiat.parerea mea -.-

4 răspunsuri:
| Raul_Raul_1997 a răspuns:

O iubesti cu adevarat? daca da, ai putea sa o ierti, suntem oameni big grin mai gresim, facem alegeri gresite si etc... Se poate intampla oricui big grin dar daca o iubesti cu adevarat da

| CrissyBlue a răspuns:

Pune-i mai multe intrebari, de ce s-a intors la tine, etc.

| iubesc a răspuns:

E cam indecisa fata asta. Pai ori te vrea ori nu? Daca mai tii la ea ofera-i inca o sansa si vorbeste cu ea, sa fie mai serioasa pe viitor.

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai daca o iubesti cu adevarat, DA, ar trebui sa o ierti! Fiecare om greseste, ar trebui sa-i oferi aceasta sansa, bineinteles daca o mai iubesti, daca nu, nu happy