| Bogdanss a întrebat:

M-i-am reinstalat windowsu xp sp2 si cand vreau sa instalez driverul pentru placa audio(de pe cd-ul de cand am cumparat pc) imi apare asta http://postimage.org/image/hl4rqpquz/ tin sa mentionez ca nu pot vede ce placa audio am cine imi spune cu rezolv funda urgent va rog!

Răspuns Câştigător
| AndreY215 a răspuns:

Ffdf

4 răspunsuri:
| AndreY215 a răspuns:

Salut! Ar fi o posibilitate. Desfa capacul de la unitate si uita-te la placa de baza. Pe ea trebuie sa fie inscriptionat un cod(ex: Gigabyte GA-945GZM-S2) apoi scrie codul ala pe google si cauta in rezultate. Trebuie sa iti dea mai multe detalii despre placa de baza. Deasemenea acolo trebuie sa mai gasesti si drivere anume pentru pc-ul tau. Sper ca te-am ajutatwinking Bafta!

| Bogdanss explică (pentru AndreY215):

Am draivarele originale

| Bogdanss explică (pentru Bogdanss):

Ma juta cineva?

| Bogdanss explică (pentru Bogdanss):

Erea de la windows ori cum mersi