| AlexicăHD a întrebat:

Salut ma ajuta cineva si pe mine cu o nelamurire cum ajung la mascati ce teste trebuie sa dau? IMI trebuie medie? stiu ca boxiori (ca mine) sau alti practicanti de lupte au prioritate deci ce trebuie sa fac pentru a ajunge mascat sau politist la criminalistica?

1 răspuns:
| vis a răspuns:

Ca sa fii mascat ai de mancat tatica. incepi de jos sa capeti experienta si pe la 25 26 ani o sa incepi sa te antrenezi [ asta daca ai noroc ] sunt mascati care abia intra pe la 35 36 ani e greu tare.