| axxystepjst a întrebat:

ma cheama alexandru si. caut un loc de munca am 16 ani si imi doresc sa muncesc am in domeniu priceperea la pc computers. daca ma puteti ajuta! Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| Camiiimm a răspuns:

Poti daca doresti sa castigi si bani si produse sa devi reprezentanta ORIFLAME! ai comision astfel: 23% la comenzi intre 50-249.99 lei, 30% la comenzi intre 250-499.99 lei, iar 40% la comenzi mai mari de 500 lei + ca daca te inscrii din campania aceasta poti castiga daca faci comenzi de 250 lei.consecutiv in 3 campanii ...in prima campanie primesti cu 5 lei un fond de ten, in cea de'a 2-a un ruj si o oglinda...tot cu 5 lei, iar in cea de'a 3'a un parfum tot cu 5 lei + comisionul respectiv. Daca te intereseaza sau vrei mai multe informatii YM! m.camiii@yahoo.com