| Anonymous95 a întrebat:

Ma duc la un majorat astaseara si i-am luat o bratara de argint acestui baiat. Si as vrea sa ii scriu si un biletel cu ceva frumos ca intre amici. Dar nu stiu ce... ajutoor? big grin Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Kidzz_Gabitzu_1998 a răspuns:

Azi implinesti cea mai frumoasa varsta a vietii si o viata noua te asteapta inainte, o viata care iti doresc sa-ti fie plina de dragoste si fericire.

La Multi Ani! Funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| DianaGabureac a răspuns:

,, Acesta este un dar al unuia dintre prietenii tai buni si dragi. Sper sa ne vedem candva, si sa sarim unul in bratele celuilalt, amintindu-ne clipele frumoase din copicarie pentrecute impreuna. Cu drag,...( Numele tau )... ''. Funda?