| VICTORIA_2892 a întrebat:

Salut ma intilnesc de 4luni cu un baiat,si nu aud de la el cv de genu,,te iubesc"mereu incerca sa puna miina la fund,sinii,nu-i permit el se supara,cum pot sa e permit daca el nu ma iubeste,mii frica sa nu se folosesca, va rog mult spune-ti ce credeti.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca baiatul tot incearca ceva si vad ca nu are succes, bine faci ca nu cedezi...

| OliviaHoran a răspuns:

Fii atenta sa nu cazi in "capcana". Daca spui ca incearca sa iti atinga sanii sau fundul, e clar ca urmareste ceva.Chiar daca iti spune ca te iubeste, asta nu inseamna ca e adevarat.Si in plus, sunteti impreuna de doar 4 luni, ati ajuns sa va iubiti atat de mult incat sa aveti relatii intime? Nu prea cred.

| DeeaMarry a răspuns:

In sfarsit o fata care gandeste!
Foarte bine faci!
Mi se pare normal sa nu lasi pe oricine sa te atinga. Normal ca "te iubesc" trebuie sa vina inainte de asta, dar cel mai important: spus din inima!
Chiar daca iti va spune ca te iubeste, asigura-te mai intai ca nu sunt doar niste vorbe.
Sa te respecti mereu!

| CristinaElena96 a răspuns:

Cu siguranta te va folosi.Macar e de bine ca nu te ia cu "vrajeli".Eu zic sa te desparti de el, nu cred ca ai nevoie de un baiat care sa-ti puna mana doar pe sani si fund ci si unul care sa aiba ceva in cap si sa stie sa se comporte!

| neutrino a răspuns:

El incearca sa te iubeasca, nu sa te minta, si tu nu ii dai voie.

| Azµre a răspuns:

Păi se folosește deja ce crezi laughing De ce te are? de formă?