| mbsg1335 a întrebat:

Ma intrebam daca exista la Colegiul National Sfantul Sava din Bucuresti un grup de whatsapp unde se pot cunoaste bobocii(facut inainte de inceperea scolii),am vazut ca in alte licee se practica(Creanga,Cantemir...).Pe pagina de socializare a liceului nu se mentioneaza nimic despre asa ceva, stie cineva daca exista?

2 răspunsuri:
| robertpopescu2005 a răspuns:

Pune pe insta la story daca este cineva din Sava si daca iti raspunde cineva spune-i sa te bage si pe tine in grup. Din cate stiu eu există un grup pe Whatsapp cu toti boboci din Sava si si-au planificat o întâlnire saptamana viitoare cu toti bobocii

| mbsg1335 explică (pentru robertpopescu2005):

Le-am dat mesaj pe insta si am rezolvat