| YoBinder a întrebat:

Ma intrebam daca va place naruto si as vrea si eu sa imi fac pagina cunoscuta dupa facebook cum as putea dar fara bani?
http://www.facebook.com/pages/Naruto-kyuubi-mode/4232074 67757902

Răspuns Câştigător
| sokey a răspuns:

Posteaz-o pe diferite siteuri. Jocuri, gen mafiacreator. La comentarii pe diferite siteuri... Ai de unde alege. Deschideti un joc la mafiacreator si pune siteul la legaturi partenere deschide-ti un radio. Exact asa am eu daca vrei contacteaza-ma pe crazy.ady98@yahoo.ro sa iti dau si sa vezi ca si eu am diferite chestii.