| elex a întrebat:

ma numesc alex si as vrea sa imi fac cont pe file+list insa am nevoie de o invitatie... daca vreti sa imi trimiteti si mie o invitatie trimitetimio pe adresa de mail gabry_alexandru@yahoo.com...dau funda si mii de multumiri!

Răspuns Câştigător
| dyabolic a răspuns:

Ti-am trimis o invitatie cauta in mail, vezi si in spam happy

| elex explică (pentru dyabolic):

Multumesc foarte mult pentru invitatie. daca s-ar putea ti-as da o mie de funde si mai mult chiar mersis mult

| dyabolic a răspuns (pentru elex):

Cu placere, multumesc si eu de funda si ma bucur ca ti-am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
| dyabolic a răspuns:

Iti trimit eu happy

| drg13 a răspuns:

Am eu invitati dar nu dau degeaba imi dai 2 euro si iti dau invitatie big grin