| Mardari_Alexandru_1980 a întrebat:

Salut ma numesc alexandru si am 13 ani peste o luna 14 si am inaltimea de 1.65 cred ca sunt destul de josut ca la mine in clasa media este de un 1.70 si ma complexes cam mult

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Ai timp să crești. Abia după 15 ani poți să-ți pui probleme de greutate, înălțime.

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca tinem cont ca vei creste pana la 19-20 de ani, poti atinge de voie un 180-185 cm! Fii fara griji esti la inceput de adolescenta, uni se dezvolta mai devreme altii mai tarziu, tu cred ca faci parte din a doua categorie.

| 愛日本 a răspuns:

O sa mai cresti stai linistit si nu e nimic daca esti putin mai scund.