| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma numesc Jianina am 17 ani.
Sunt din Cahul.
am intrebare la care vreau sa raspundet si baieti, am nevoie de parerea voastra.
Deci: " Cum credeti daca persoana cu care va intilniti pe care o iubiti si inafara de ea nu vreti pe nimeni altul.
Va numeste mereu de la toat nimicul " suca", " vafla", "oaie", "pidarasca" si tot felul de vorbe care pentru mine foarte tare dor. ma poate iubi c adevarat?" (scuzati pentru cuvintele urite, rog seriozitate)

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Mi se pare ca e nesimtit!
eu nas jicni o fata eas spune cuvinte frunoase eu de ex pe iubita mea o trig ingeras gazuta si daca se stramba insemna ca el o face anumea si atunci sa-i spui ei vezi asa ma simt si eu doar nais a stai cu o persoana crae te jigneste in primul rand te faci de rusine cu el... daca te aude si cei din jur ai grija de tine ca esti fata si meriti respect daca nu primesti acel respect insemna ca nici dragoste nai sa primesti si nu mai zic de pritenie poate fi cher un baiat fals cu doua fete fi atenta. fi deschisa si spune-i ca nu-ti place ceea ceti zice! ai grija ca esti fata cuminte eu as acred fi puternica si spune-i la timp daca tu simti ca te iubeste si iti spune asta spune-i ce te dernjeaza la timp sa nu ti se adune sa fii stresata pe chestiile astea marunte ca daca ti se aduna sincer o sa iti fie creu si daca ai sa-ti pui vreodata intrebarea asta de unde am scos cuvintele astea e ca am trait si astea... de ata iti spun de bine nu de rau baieti cu suflet bun sunt dar greu de gasit dar ai grija scuze team zsi de o suta de ori ai grija deshide ochi si urechile si fi atenta si le geturi sa nu-ti faca gesturi de prost gust ca daca se intinde cu glumele proaste si cu gesturi spune-i la timp si amea greseste si i spun si dupa cate vad isi cere scuze si nu mai face deci ma iubeste o persoana care o ai langa tine isi cere scuze te iubeste din tot sufletul

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Probabil el e mai glumeţ, nu? de te numeşte aşa.
Cred că da, te poate într-un fel sau altul.

| Axys a răspuns:

Sper ca te-am gasit raspunsul la intrebare cam lung dar big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un raspuns mai bun ca al lui axys nu am, darr...
ce inseamna "suca", " vafla" "pidarasca"? nu oi fi eu in tara de 6 ani dar nu imi amintesc asa cuvinte? sunt macar romana?
nu lua drept misto, sunt curios.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dexonline.ro/definitie/sucă
Vafli â• 1. suplimente (proteine) pentru culturisti 2. sperma
Pidaras â• persoană nesuferită ( www.muligambia.com/dictionar-moldo-roman/ )

On-topic: o fi el mai glumeț (aici contează și tonul, și contextul în care-ți vorbește așa - noi pe astea nu le cunoaștem), dar oricum, dacă-i spui că nu-ți place și nu încetează, nu-i om de treabă!
Altul la rând, până dai de cel ce te iubește și te respectă.
Счастие!