| bobrelu a întrebat:

Salut ma numesc Relu stiu am un nume... am 12ani si m-am plictisit nu prea am cu cine sa vorbesc prieteni mei sunt ocupati cu fotbalul si joaca numai cs eu ma joc minecraft si sa-mp dar sa-mp mai putin cine ar vrea sa se joace cu mine si are microfon sa ma adauge pe skipe: Relonshmen am o poza cu o masina verde!

Răspuns Câştigător
| OaiaNinjalău a răspuns:

Buna Relu... as fi fericita sa joc cu tine dar am probleme cu minecraft-ul si vreau sa il instalez dar nu sunt multumita de site-uri... daca ma ajuti cu intrebarea mea cu minecraft-ul poate ma joc cu tine!