| MariusuiraM a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva cu denumireau unui desen animat care se difuza de mult pe Minimax din care imi amintesc ca era un om cu un caine vorbitor care se teleporta in viitor, trecut, calatorea pe alte planete, toate astea se facea dupa un tipar, tipul aveau un radio care primea nu stiu ce fel frecvente sau semnal, si dupa ce intra in fiecare trip era ghidat de un batran cu barba lunga un echivalent al divinitatii, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Miaauu a răspuns:

Heeei :*, imi amintesc si eu de acest desen, imi placea foarte mult. Se numea "Familia traznita" sau ceva de genul.

1 răspuns:
| ƘЭлT a răspuns:

Crek Familia Trazznita