| AndreeaS99 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva cu niște idei pentru discursul de sfârșit de clasa a VIII-a?
P.S: Dau fundă celui mai bun răspuns! Please HELP! :-)

1 răspuns:
| Bolley a răspuns:

Poti sa spui ca nu te-ai asteptat ca gimnaziul sa treaca asa de repede, ca profesorii au fost uimitor de ingaduitori, ca nu stii ce o sa te faci la liceu fara profesorii tai, ca esti mandra ca ai facut gimnaziul unde l-ai facut, ca te bucuri sa fii avut privilegiul de a fi eleva in clasa dirigintelui tau. Si daca ai ceva mai unic. nu stiu. sa zicem ca ai avut mai multi diriginti in anii astia. merita sa fie spus