| raducirstea a întrebat:

Salut! Ma tot ameninta un tip de la mine din oras(pe langa Timisoara) ca vine si ma bate. Eu stiu bine sa ma bat, dar el nu vrea interval si chiar daca zice ca o da interval vine cu multi si eu nu am asa multi(nu vor f multi sa se bage) deoarece e posibil sa vina si tigani adusi de prietenii lui, nu de el. Cum ma descurc cu tiganii? Nu am o problema sa il bat pe el si dupa sa sara ceilalti, numai sa nu ma injunghie si nici sa vina peste mine. Repet, tiganii vin doar chemati de prietenii lui, asta daca vin.Dau funda!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Anunta diicotul avand proba auditiva cu amenintarile. Asa prinde toata satra problematica

| raducirstea explică (pentru mgtow):

Nu as vrea sa merg la politie.

| zurick a răspuns (pentru raducirstea):

Preferi să-ți iei bătaie?

| mgtow a răspuns (pentru raducirstea):

Atunci tio iei pe cocoasa de la sconcsi