| bestialu96 a întrebat:

Salut.Mai pot sa imi scot diploma de 10 clase de la secretariat daca eu am terminat liceul acum 5-6 ani?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Da,mai poti

2 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

De ce nu? trebuie sa fie in arhiva

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Acum 7-8 ani nu cred ca existau aceste diplome, deoarece atunci invatamantul obligatoriu era de 8 clase. Pe vremea ta, toti anii liceului erau demonstrati de diploma de BAC, acum primii 2 ani din lideu sunt obligatorii, de aia se dau acele diplome, pentru ca unii s-ar putea retrage, nemaifiind obligati sa faca scoala.