| Anonimul1233 a întrebat:

Salut.
Maine am predarea cheii si am sarcina sa-i spun doamnei director cateva cuvinte.
Doamna director este super super de treaba, copilaroasa si este profesor de matematica(nu ne-a predat)(ca sa va faceti o idee).
V-as ruga sa imi scrieti si mie un discurs sa il am ca un model.

1 răspuns:
| ywar a răspuns:

Daca e vreo bunaciune, cred ca iti pier cuvintele si vei apela la propozitii scurte balosind la decolteul generos al "duamnei".
Puii mei, cum sa vrei asa ceva? Model de discurs. Dracu a mai vazut.