| KiLlMenOw a întrebat:

Salut happy maine am teza la mate si moooor de frica :[. am invatat si inca mai fac exercitii, dar chiar daca am invatat, cand primesc teza ma pierd si nu mai stiu nimic sad. ceva metode de relaxat stiti?happy multumesc mult :3. funda pentru cele mai utile happy ~

Răspuns Câştigător
| Bubuuuu a răspuns:

Si eu am dat teza la mate zilele trecute, aveam mari emotii:-s. Daca ai invatat nu ai de ce sa iti fie frica! Fii sigura pe tine si concentreaza-te la rezolvari, o sa va dea exercitii cum ati luacrat in clasa! Bafta multa! :*:*: Si nu fii stresata ca nu te taie nimeni in cazul in care iei o nota mai micuta, plus ca nu mergi cu notele scrise in frunte, toate testele, tezele trec, conteaza ce ramane in cap, deci stai linistita si concentreaza-tee :*succes! P.S. : Foarte reprezentativa imaginea talaughing

2 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Concentrează-te asupra tezei, nu te gândi la altceva. Gândește-te la rezolvări! Sigur o să te descurci. Să nu-ți fie frică! O să poți!

| KiLlMenOw explică:

Multumesc mult :3 si ai dreptate rolling on the floor) ma omoara temele astea rolling on the floor >big grin