| TheLightBringer a întrebat:

maine e 8.04. 2013 se duc copii la scoala?(cu referire la cei de liceu ca am intelesc ca nu se duce nimeni ca e pauza 1 saptamana la toti da eu stiam ca doar aia mici)

Răspuns Câştigător
| Aly10000 a răspuns:

Salut... maine adica luni si marti. miercuri, joi, vine, sambata si duminica (saptamana asta) niciun elev nu merge la scoala avem vacanta de primavara 1 saptamana in schi mb de saptamana cealalta care pica pe 15 aprilie se reiau orele. sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| Resh47 a răspuns:

Nu.Nu merge nimeni la coala saptamana asta.Aia mici au vacanta doar e in semestrul intai.

| TuRqOiSe a răspuns:

Toti elevii au vacanta de o saptamana, incepand de maine. Si cei de liceu

| ƘЭлT a răspuns:

Raspunsul tau aici...Salut... maine adica luni si marti. miercuri, joi, vine, sambata si duminica (saptamana asta) niciun elev nu merge la scoala

| AndreutaDeea a răspuns:

Toți elevii, începând de mâine au vacanța o săptămână! happy